Bílý skládací cestovní hrnek Stojo Pocket Cup Quartz – recenze a srovnání s konkurencí

Zapomeňte na jednorázové kelímky

Jsou vaše rána občas tak hektická, že se nestíháte v klidu nasnídat ani si vypít kávu? Problém řeší cestovní kelímky a láhve Stojo, které čas nezpomalí, ale zajistí, že budete mít oblíbený nápoj vždy při ruce, ať už budete pospíchat na poradu nebo s dětmi do školy.

Stojo Pocket Cup Quartz o objemu 355 ml je ideální volbou pro příznivce minimalistického designu. Jeho stylový bílý povrch se hodí ke každému outfitu. Ale co dělá tuto cestovní láhev výjimečnou?

Skvělé vlastnosti a designový vzhled

Cestovní kelímky Stojo mají řadu vlastností, které je odlišují od konkurence:

✓ Složitelnost: Snadno se složí do tenkého disku, takže se vejdou i do té nejmenší tašky. Nezabírají mnoho místa a můžete je mít stále u sebe.

✓ Bezpečnost: Bytelné víčko a objímka vás chrání před vylitím a opařením. Můžete si být jisti, že kelímek nevyletí ani při větší pohybové aktivitě.

✓ Snadná údržba: Kelímky Stojo se dají rozložit na 4 díly. Proto jsou snadno čistitelné a rychle se dají zase složit. Jsou vhodné do myčky i mikrovlnné trouby.

✓ Designové provedení: Stojo nabízí širokou paletu barev a designových řešení. Určitě si tak vyberete svůj vysněný kelímek.

O značce Stojo

Tuto značku milují příznivci udržitelného životního stylu a šetrnosti k životnímu prostředí. Cestovní kelímky Stojo jsou vyrobeny z bezpečných a recyklovatelných materiálů a hravě nahradí až 500 jednorázových kelímků za rok.

Proč si vybrat Stojo Pocket Cup Quartz?

Stojo Pocket Cup Quartz je ideální volbou pro ty, kteří oceňují minimalistický design a snadnou přenositelnost. Svého společníka tak budete mít kdykoli a kdekoliv. Navíc při jeho používání ušetříte 500 jednorázových kelímků za rok.

Odkaz na zakoupení produktu naleznete zde: https://www.sidonia.cz/produkt/bily-skladaci-cestovni-hrnek-stojo-pocket-cup-quartz-355-ml

Zvolte si značku, která se stará o přírodu i o vás. Zvolte si Stojo!