Hnědá pohovka Comfy – 175 cm dlouhá kousek do skandinávského stylu od Scandic

Hnědá pohovka Comfy od značky Scandic je skvělým doplňkem do každého skandinávského interiéru. Její hnědá barva přináší do místnosti příjemnou teplou atmosféru, která navozuje pocit útulnosti a pohody.

Kvalitní materiály pro maximální pohodlí

Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů, které ji dělají nejen hezkou, ale také velmi pohodlnou. Sedátko i opěradlo jsou pevně zakryta prémiovou kůží, která nejen vypadá velmi elegantně, ale také zaručuje trvanlivost a snadnou údržbu.

Comfy pohovka od Scandic

Doplněk tvoří také patery podnože z přírodního dřeva a kovové spojky, které jsou pevně napojeny na kostru pohovky, takže se nemusíte bát, že by se podpíraly o hrany či kraj stěny.

Vynikající rozměry

Pohovka má rozměry 175 x 88 x 66 cm, takže si na ní pohodlně sednete celá rodina. Dvě lidé se na ní nejen posadí, ale také si mohou v klidu lehnout. Je to ideální kousek pro obývací pokoj, který chcete rajcovat do skandinávského stylu a využít tak prostor k maximální pohodě a relaxaci.

Chcete si pořídit pohovku Comfy od Scandic? Navštivte stránku https://www.sidonia.cz/produkt/hneda-pohovka-175-cm-comfy-scandic a okořeňte svůj domov dvěma stylovými kousky těchto značek.

Comfy pohovka od Scandic

Zdroj obrázků: https://www.sidonia.cz/produkt/hneda-pohovka-175-cm-comfy-scandic