Jídelní stůl Casarredo BRENES – perfektní kombinace bílé a dubu wotan

Tento jedinečný designový jídelní stůl si zcela zamilujete a každá návštěva ho bude obdivovat. Působivý design v barevné kombinaci bílá/dub wotan se stane dominantním prvkem vaší jídelny. Tento stůl vyniká svým charakteristickým a moderním vzhledem a bude perfektním doplňkem do vašeho interiéru.

Unikátní design s kombinací bílé a dubu wotan

Stůl Casarredo BRENES je skvělou volbou pro ty, kdo hledají moderní nábytek s elegantním a stylovým vzhledem. Kombinace bílého povrchu stolu a dubových nohou dodá jídelně nevšední atmosféru. Jídelní stůl Casarredo BRENES je k dispozici v demontovaném stavu, ale snadně instalaci zvládnete sami.

Usaďte se a vychutnejte si své oblíbené jídlo

Nic není důležitějšího než se dobře najíst ve společnosti svých blízkých. Stůl Casarredo BRENES je navržen tak, aby vám nabídl přesně toto. Je dostatečně prostorný pro vaše jídlo i pro vaše milé hosty. Podpořte si svoji rodinnou tradici a vytvořte si v jídelně příjemné a nezapomenutelné chvíle.

Dodáváme v demontovaném stavu.

Tento jídelní stůl značky Casarredo je skvělou volbou do vaší jídelny nebo kuchyně. Kromě samotného stolu můžete využít i naši nabídku kvalitních jídelních židlí, které k tomuto stolu skvěle ladí.

Pořiďte si tento skvělý jídelní stůl s unikátním designem již dnes!

Jídelní stůl Casarredo BRENES

Přejeme vám nezapomenutelné chvíle strávené u jídla s vaší rodinou a přáteli.