Kancelářská ergonomická židle pro profesionály — nově v barvě červené!

Model SLIDE je ergonomická židle od české značky Office Pro, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Díky velkým možnostem nastavení je ideální pro 8hodinové sezení a intenzivní kancelářskou práci. Nosnost 120 kg, záruka 5 let. Vhodné pro uživatele s výškou do 175 cm.

Hlavní výhody ergonomické židle SLIDE

  • Synchronní mechanismus s nastavením síly protiváhy
  • Nastavení hloubky a výšky sedáku
  • Adaptivní opěrák zad
  • Nastavitelná hlavová opěrka (výška, úhel)
  • Multifunkční područky (hloubka, úhel, výška)
  • Prodloužená záruka

I přes příznivou cenu se model SLIDE řadí mezi nejvyšší ergonomickou třídu, a to díky skutečnosti, že jej perfektně přizpůsobíte téměř jakékoliv postavě. Ve výbavě najdete moderní mechanismus s nastavením protiváhy, multifunkční područky nebo univerzální kolečka na všechny podlahy. Vůbec největší benefit představují dva doplňky: nastavitelná hloubka sedáku a adaptivní opěrák zad, který se přizpůsobí výšce postavy. Židle je tak vhodná i do kanceláří, kde se na židli střídá více uživatelů.

Kancelářská židle SLIDE splňuje všechny standardy kvality a bezpečnosti dle certifikace BIFMA.

Parametry:

Hmotnost: 18,3
Nosnost: 120 kg
Šířka: 64/46,5cm
Výška: 102-123,5cm
Hloubka: 60,5-66/43,5-49cm
Rozměry obalu: 77x35x65cm
Záruka: 5 let

Pokud hledáte kancelářskou židli pro dlouhodobé sezení, která bude přizpůsobená vašim potřebám, nabízí se vám ergonomická židle SLIDE od české značky Office Pro. Nyní i v atraktivní červené barvě. Nakupte ji na www.nabytekted.cz za skvělou cenu, přičemž získáte nejen kvalitní produkt, ale také 5letou záruku.

Kancelářská ergonomická židle

Díky ergonomické židli SLIDE si zajistíte zdravé sezení při práci. Dlouhodobé sezení může totiž způsobovat problémy s páteří a dalšími zdravotními obtížemi, ale pokud máte kvalitní židli, můžete se těmto problémům vyhnout.