Kvalitní zeleno-černé kameninové misky od Mensa – Bitz s ø 14.4 cm v sadě 3 ks


Elegantní a praktické

S těmito kameninovými úložnými miskami bude i skladování potravin či zbytků od večeře stylové. Opatřené jsou jednoduchými dubovými víky, které padnou i na ostatní misky od značky Bitz se stejným průměrem.

Rozměry úložných misek:

a) průměr 14 cm,

b) průměr 12 cm,

c) průměr 10 cm.

Jestli hledáte kvalitní a zároveň stylové misky na uložení vašich potravin, zbytků nebo prostě jenom dekoraci, máme tu pro vás sadu kameninových misek od Mensa – Bitz s průměrem 14.4 cm.

Tyto misky jsou nejenom velmi kvalitní, ale také vypadají velmi elegantně se svou zeleno-černou kombinací. Jejich průměr 14.4 cm by měl být dostatečný pro uskladnění většiny vašich potravin.

Navíc jsou opatřeny jednoduchými dubovými víky, které padnou i na ostatní misky od značky Bitz se stejným průměrem, takže si je můžete snadno kombinovat a vytvořit si tak svůj vlastní unikátní set.

Tuto sadu kameninových misek lze zakoupit na portálu www.srovnavacnabytku.cz, kde si můžete porovnat ceny a recenze od ostatních zákazníků.

Kameninové misky od Mensa - Bitz

Tuto sadu kameninových misek lze také skvěle kombinovat s dalšími produkty od značky Mensa – Bitz, jako jsou třeba jejich talíře, hrníčky nebo prostě jenom dekorační předměty.

Při výběru kameninových misek je samozřejmě důležité nejenom na design, ale také na kvalitu produktu. Kamenina je velmi odolný materiál, který si udrží svůj vzhled i po letech používání. Navíc kamenina snadno udržuje vlhkost a udržuje tak vaše potraviny čerstvé.

Jednou z největších výhod kameninových misek je také to, že jsou velmi snadno čistitelné. Stačí je omýt pod tekoucí vodou s trochou saponátu a jsou zase jako nové.

Takže pokud chcete mít ve své kuchyni kvalitní a stylové kameninové misky od značky Mensa – Bitz, máte tady skvělou příležitost si je pořídit s touto sadou 3 ks s průměrem 14.4 cm. A nezapomeňte, že je můžete snadno kombinovat s dalšími produkty od této značky.