Mátově zelená jídelní židle ZUIVER DIAMOND KINK – luxusní a pohodlné řešení pro každý interiér

Jak vybrat tu nejlepší jídelní židli pro svůj interiér? Je to otázka, kterou si klademe při zařizování domu či bytu. Pokud hledáte vkusné a elegantní řešení, může být jídelní židle ZUIVER DIAMOND KINK v barvě mátově zelené tou správnou volbou. Tato židle s leskle měděným rámem a diamantovým vzorem na opěradle a sedáku totiž dokáže oslnit nejen svým vzhledem, ale i svým pohodlím.

Mátově zelená barva a lesklý měděný rám

Toto elegantní pojednání mohou mít všichni, kdo si oblíbili mátově zelenou barvu a hledají s ní kreativní řešení pro svojí kuchyni nebo jídelnu. Lesklý měděný rám na opěradle a sedáku perfektně kontrastuje s mátově zelenou barvou a dodává celkovému dojmu mistrovský ráz.

Tak jako s většinou designově založených kousků, je i u této židle kladen důraz na detail a kvalitu provedení. Sedáku i opěradlo jsou pokryty kvalitní látkou s diamantovým vzorem, který dodává celkovému designu na atraktivitu i eleganci. Rám je pak potažen měděným povrchem, který vyniká zejména na pozadí mátové zelené barvy.

Pohodlí a stabilita

Jídelní židle by měla být nejen esteticky hezká, ale i pohodlná a stabilní. ZUIVER DIAMOND KINK splňuje oba požadavky. Kromě elegatního designu přináší také pohodlné posezení díky širokému opěradlu a polstrovanému sedáku. Rám židle je vyroben ze stabilního kovu, který je potažen měděným povrchem a na spodní části rámu jsou plastové kluzáky, které se postarají o stabilitu celé židle a zároveň zabrání poškrábání podlahy.

Pokud si zakoupíte jídelní židli ZUIVER DIAMOND KINK, budete mít v obývacím pokoji nebo jídelně nejen vkusný kus nábytku, ale i pohodlí a stabilitu. Tato židle je krásným kouskem, který dokáže skvěle zapadnout do moderního i neotřelého interiéru. Můžete ji sladit se stejně barevným stolkem nebo ji použít jako akcentový kus a díky ní získat zajímavý designový solitér, který zaujme.

Přesvědčte se sami o kvalitě a atraktivnosti této jídelní židle a vyberte si z nabídky na Maliboo.cz, nebo si ji objednejte přímo na této adresi. Budete se cítit jako král ve svém království.

Jak správně čistit jídelní židli ZUIVER DIAMOND KINK

K péči o tuto jídelní židli je třeba přistupovat s opatrností. Doporučujeme použít k mazání hadřík z bavlny namočený ve vlažné vodě. Pokud ji bude potřeba vysát, je nejlepší použít vhodný nástavec k vysávání. Pokud si budete dávat pozor na drobnosti, tato židle Vás bude ještě dlouhá léta potěšit svým vzhledem i kvalitou provedení.