Novinka od Halmaru: Jídelní stůl Caliber s moderním designem

Jídelní stůl Caliber od renomovaného výrobce Halmar je nejnovější přírůstek do sortimentu kvalitního nábytku pro moderní bydlení. Pokud hledáte moderní a elegantní jídelní stůl, který vám nabídne dostatek prostoru pro všechny členy vaší rodiny, tento stůl právě pro vás byl vytvořen.

Popis produktu

Moderní oválný rozkládací stůl má stolovou desku zhotovenou z lakované a laminované MDF v dekoru matná bílá/dub san remo. To zajišťuje nejenom elegantní vzhled, ale také odolnost a snadnou údržbu. Podnož je z lakované oceli v dekoru dřeva pro dokonalou harmonii celého designu. Stůl je dodáván samostatně a demontovaný.

Doporučené židle

Doporučujeme k němu přikoupit např. židle K-287 (viz související zboží), které jsou vyobrazeny na ilustračním obrázku. Ty jsou také designově sladěny s jídelním stolem Caliber a budou jeho dokonalým doplňkem.

Parametry stolu

  • Rozměry: 150/190 x 90 x 75 cm
  • Hmotnost: 55 kg
  • Barva: Matná bílá/dub san remo

Jídelní stůl Caliber také nabízí praktickou možnost rozšíření, což se vám bude hodit například při návštěvách hostů. Celkově jde o stůl, který je praktický, moderní a designově nadčasový a bude se hodit do jakéhokoliv interiéru.

Jídelní stůl Caliber