Novinka pro váš vstupní prostor – ASIR Předsíňová stěna GARMANTO dub sonoma

Každou návštěvu ohromíte už v předsíni. S předsíňovou stěnou s dekorem barevných bublin získá vaše vstupní prostor novou podobu a elegance. Kromě toho, že bude vaše předsíň vypadat moderně a stylově, nabízí předsíňová stěna GARMANTO množství úložného prostoru, takže budete mít konečně všechno z ulice pohromadě.

Velké množství polic pro uložení nejen obuvi

Součástí předsíňové stěny GARMANTO jsou velké množství polic v různých velikostech, takže se vám tam vejde mnohem víc, než jen obuv. Najdete tam také botník, háčky i konzole pro zavěšení ramínek s kabáty nebo bundami.

Díky tomu, že mám velkou rodinu, měl jsem obavy, zda bude předsíňová stěna GARMANTO dostatečně prostorná pro všechny naše věci. Ale k mému překvapení, nábytek nabídl dostatek místa pro všechny boty i oblečení, takže nyní máme naše vstupní prostory uklizené a přehledné.

Vysoce kvalitní materiál

Předsíňová stěna GARMANTO je vyrobena z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, která zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Ke kvalitě nábytku přispívají také hranolové nohy a UV nátěr, kovové úchyty s provazem, které mu dodávají moderní vzhled.

Jsme rodina s malými dětmi, kteří neustále pobíhají po bytě. Museli jsme mít jistotu, že nábytek je stabilita, takže jsme byli velice spokojeni s hranolovými nohami, které nám nábytek pevně zakotvily k zemi.

Chtěli jsme také nábytek, který bude snadný na údržbu a čištění. Melaminem potažená dřevotříska se snadno čistí a udržuje, takže nábytek zůstane stále jako nový.

Údaje o rozměrech předsíňové stěny GARMANTO

Abyste mohli plně využít potenciál této nádherné předsíňové stěny, musíte být obeznámeni s jejími rozměry. Následující údaje vám poskytnou jasný obraz o velikosti tohoto nábytku:

  • Šířka: 180 cm
  • Výška: 194 cm
  • Hloubka: 36 cm
  • Šířka police: 45 cm
  • Výška police: 29 cm
  • Výška nohy: 10 cm

Nabízíme vám možnost mít šikovnou a praktickou předsíňovou stěnu GARMANTO i u vás doma. Pokud chcete získat tento elegantní nábytek za skvělou cenu, navštivte Naše stránky a získejte ho už dnes.