Prostorná tmavě zelená rohová sametová pohovka MESONICA Prado – dokonalý kousek pro váš obývací pokoj!

Designová rohová pohovka MESONICA Prado rozhodně zaujme na první pohled. Elegantně vyhlížející pohovka je čalouněná velmi kvalitní a příjemnou sametovou látkou v krásném tmavě zeleném odstínu a opatřená stabilní kovovou podnoží. Hledáte-li stylovou a kvalitní pohovku, která vám poskytne maximální pohodlí po náročném dni, je Prado tou pravou volbou.

Rohová pohovka MESONICA Prado

Stylová pohovka pro dokonalý bytový interiér

Tento designový kousek je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi krásné věci a nechtějí se spokojit s něčím obyčejným a průměrným. Pohovka MESONICA Prado vám poskytne dostatečný prostor pro celou rodinu, či pro přijetí návštěvy. Výjimečný kousek se snadno hodí do jakéhokoliv interiéru a umístí jej dokonale do popředí. Když si obsahujeme, jak pomáhá rohová sametová pohovka MESONICA Prado zvýšit pohodlí a zlepšit kvalitu bydlení, pak to je přesně tento produkt, který je naprosto nezbytný pro každého, kdo chce bydlet krásně a komfortně.

Moderní a pohodlné řešení

Mesonica Prado je ideální volbou jak pro moderně laděný byt, tak pro tradiční interiér. Všechny rohy a linie této pohovky jsou navrženy tak, aby podpořily vaše tělo a zajistily dokonalé pohodlí. Své návštěvy pohodlně usadíte na tuto velmi kvalitní a pohodlnou pohovku, která odráží váš vkus a styl.

Sametová pohovka MESONICA Prado

Pečlivá výroba a kvalitní materiály

Vyrábí se na zakázku z kvalitních materiálů, což zaručuje její vysokou kvalitu. Tahle pohovka je vyrobena z prvotřídního materiálu, který zaručuje elegantní vzhled a dlouhou životnost. Proto se můžete na MESONICA Prado spolehnout jako na dlouhodobou investici do vašeho bydlení.

Pozor! Zadní opěrné polštáře jsou napevno připevněny k pohovce. Nelze je odebrat.

Vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud nejste s výrobkem MESONICA Prado spokojeni, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s řešením vašeho problému.

Péče o pohovku MESONICA Prado

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Takto ošetřovaná pohovka vám zůstane krásná a jako nová po dlouhá léta.

Klikněte zde pro více informací o rohové pohovce MESONICA Prado.