Recenze – Antares Kancelářská židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE


Bílé plasty

Pokud hledáte moderní kancelářskou židli pro široké použití, může být Antares Kancelářská židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE tou správnou volbou. Tato židle je vyrobena z bílých plastů, které jí dávají moderní a elegantní vzhled.

Možnost zvolit PDH verzi s výškově a úhlově nastavitelným podhlavníkem

Antares Kancelářská židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE nabízí možnost zvolit PDH verzi s výškově a úhlově nastavitelným podhlavníkem. Tento podhlavník může být adaptován na různé výšky a úhly, aby se přizpůsobil vašim potřebám a zdravotnímu stavu.

Možnost doplnění ramínka na oděv

Kromě toho můžete k Antares Kancelářské židli 1850 SYN OMNIA PHD WHITE dokoupit také ramínko na oděv, což je praktická vychytávka, pokud máte sklon k ukládání věcí na židli.

Opěrák se síťovinou a výškově nastavitelnou bederní výztuhou

Opěrák této židle je vybaven síťovinou a výškově nastavitelnou bederní výztuhou, což je důležité pro správné držení těla při sedavé práci.

Nastavení výšky opěráku s uzamykáním

Antares Kancelářská židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE má také možnost nastavení výšky opěráku s uzamykáním. To znamená, že si můžete nastavit správnou pozici opěrky, a ta zůstane v této pozici upevněna.

Na čalouněném sedáku použita studená pěna

Sedák této židle je čalouněný a použita je studená pěna, což zajišťuje pohodlné a zdravé sezení. Díky čalounění také působí tato židle velmi elegantně.

Synchronní mechanismus s pětinásobnou aretací a nastavením síly protiváhy

Synchronní mechanismus Antares Kancelářské židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE je vybaven pětinásobnou aretací a umožňuje nastavení síly protiváhy. To znamená, že se židle bude pohybovat s vaším tělem a zmírňovat tak stres na páteři a dalších částech těla.

Kolečka s větším průměrem

Tato židle je vybavena kolečky s větším průměrem, což umožňuje snadnou manipulaci a pohyb po místnosti.

Možnost mechanismu SL k nastavení hloubky sedáku

Další možností, kterou tato židle nabízí, je mechanismus SL k nastavení hloubky sedáku. To znamená, že si můžete nastavit správnou hloubku sedáku podle své tělesné výšky.

Možnost mechanismu TL

Kromě mechanismu SL lze k Antares Kancelářské židli 1850 SYN OMNIA PHD WHITE také dokoupit mechanismus TL. Ten poskytuje možnost regulace úhlu sedáku, což je důležité pro správné držení těla.

Nosnost 130 kg

Antares Kancelářská židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE má nosnost 130 kg, což z ní dělá vhodnou volbu pro mnoho uživatelů.

Český výrobek

Tento produkt je vyroben v České republice, což znamená, že si můžete být jisti s jeho kvalitou a můžete podpořit český průmysl.

V celku, Antares Kancelářská židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE je moderní a praktickou volbou pro mnoho uživatelů. Nabízí mnoho možností pro přizpůsobení se vašim potřebám a zdravotnímu stavu, což z ní dělá univerzální produkt. Navíc, díky svému designu a nosnosti, se Antares Kancelářská židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE hodí do mnoha různých typů kancelářského prostředí. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou kancelářskou židli, Antares Kancelářská židle 1850 SYN OMNIA PHD WHITE může být tou správnou volbou pro vás.

Odkaz na tuto židli si můžete prohlédnout na https://www.atcomplet.cz/produkt/antares-kancelarska-zidle-1850-syn-omnia-phd-white.