Rohová sedací souprava SORENTO v pravém provedení a látce Berlin 01/Soft 11


Rohová sedací souprava SORENTO v pravém provedení a látce Berlin 01/Soft

Hledáte do svého obývacího pokoje prostornou, rohovou sedací soupravu? Tato souprava má 295 x 195 x 80 cm, čímž získáte skoro pět metrů sedací plochy. Souprava SORENTO je vytvořena pro pohodlné posezení i spaní. Soupravu můžete umístit do jakéhokoli interiéru, ať už máte klasický či moderní nábytek.

Rozkládací mechanismus pro snadné spaní

Je třeba také zmínit rozkládací mechaniku, kterou v sobě sedací souprava SORENTO obsahuje. Díky ní získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 210 x 126 cm. Můžete si tak odpočinout po náročném dni, či nabrat sílu na další den.

Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou sedací soupravu, je SORENTO tou pravou volbou. Souprava je vyráběna v České republice a je k dispozici v různých druzích látek. Jedna z nich je Berlin 01/Soft 11, která dodá vašemu interiéru jemný a moderní vzhled.

Providlová, pravá provedení

Sedací souprava SORENTO je dostupná v provedeních pravém a levém, a tak si můžete vybrat tu, která se nejvíce hodí k vašemu interiéru. V případě Berlin 01/Soft 11 zvolíte providlové provedení a souprava se stane dominantním prvkem vašeho obývacího pokoje. Kromě toho, že budete mít dostatek místa pro váš rodinný či společenský život, i hosté se budou cítit pohodlně díky množství sedacích ploch i rozložené spací ploše.

Přemýšlíte, kde byste si mohli sedací soupravu SORENTO pořídit? Navštivte náš eshop a vyberte si tu nejlepší verzi pro vaši domácnost!

SORENTO