Růžová svíčka Eco candles s dobou hoření 50 h – přátelská volba dekoračního doplňku od Ego dekor Friendly


Pastelové odstíny dokonale dokreslují atmosféru relaxace

Růžová svíčka Eco candles od společnosti Ego dekor Friendly je skvělou volbou pro vytvoření relaxační atmosféry v jakémkoli interiéru. Díky pastelovým odstínům a dlouhé době hoření 50 hodin jistě zaujme každého milovníka svíček. Pokud hledáte kvalitní a bezpečné svíčky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, právě jste je našli.

Eco candles – proč právě ty?

Krom elegance je hlavním argumentem svíček Eco candles by Ego dekor Friendly bezpečnost. Základem je speciální systém, který zamezuje tekoucímu vosku. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Díky tomu se svíčka hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu. Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovné poloze.

Zvolte přátelskou volbu pro životní prostředí

Růžová svíčka Eco candles by Ego dekor Friendly má svůj původ v rostlinných a živočišných tucích, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Díky tomu se můžete cítit dobře, že svou volbou přispíváte k ochraně životního prostředí.

Vyzkoušejte růžovou svíčku Eco candles by Ego dekor Friendly a uvidíte, že se stane miláčkem vašich chvilek relaxace. Díky jejímu dlouhému horícímu času se budete moci kochat její vůní mnohem déle, než u běžných svíček.

Výjimečná atmosféra pro váš domov

Pokud hledáte doplněk, který dokáže dotvořit vaše interiérové kompozice, pak je růžová svíčka Eco candles by Ego dekor Friendly tou pravou volbou pro vás. Pastelové odstíny se hodí do jakéhokoli interiéru a dokonale dokreslují relaxační atmosféru, kterou potřebujete po náročném dni.

Nebojte se experimentovat

Růžová svíčka Eco candles by Ego dekor Friendly se hodí nejen do harmonických ložnic, ale také do moderních obývacích pokojů ve stylu scandi. Díky svému neutrálnímu tónu se dobře kombinuje s ostatními interiérovými doplňky, a tak můžete bez obav experimentovat a nechat plynout svou fantazii.

Růžová svíčka Eco candles by Ego dekor Friendly

Vyzkoušejte svíčky Eco candles by Ego dekor Friendly a rázem si oblíbíte nejen jejich krásný vzhled, ale také jejich bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Pro více informací a nákup této krásné růžové svíčky navštivte web Isolund.cz. Vyberte si svou oblíbenou barvu a udělejte si radost nejen vy, ale i svému domovu.