Skleněná váza PT Living Rings – malý dekorativní klenot s výškou 12,5 cm


Křehká krása

Skleněná váza PT Living Rings je malým dekorativním klenotem, který se vynoří z každého prostoru a vzbudí obdiv. Její výška 12,5 cm ji činí velmi všestrannou, protože se snadno vejde i na menší plochy. Skleněná váza působí křehce, ale zároveň ji charakterizuje pevnost a odolnost. Díky této kombinaci můžete být jisti, že vaše květiny budou mít pevný základ.

Moderní minimalismus

Váza PT Living Rings je skvělým zástupcem moderního minimalismu. Minimalistické, moderní a za každou cenu šik tak můžeme charakterizovat celou značku PT LIVING. Jejich produkty jsou vkusné, ale zároveň nenápadné, čehož si velmi cení milovníci jednoduchosti.

Doplňte k ní květiny

Pro dokonalý estetický dojem je třeba zvolit i správné květiny. Menší vázy jsou ideální pro drobné květiny jako jsou například narcisky, hyacinty nebo muškáty. Velké květiny jako jsou růže, to již budou spíše velké dekorace, které si zaslouží prostornější nádoby. Pokud nevíte, jaké květiny zvolit, obraťte se na odborníky. Určitě vám rádi poradí, jaké květiny se k této váze budou hodit.

Kam ji umístit?

Tento kousek je vhodný pro všechny, kdo chtějí zútulnit své bydlení. Váza PT Living Rings vynikne například na okenní římse, na nočním stolku nebo na polici. Je to velmi praktický a nenáročný doplněk, který vás po ránu potěší svou křehkou krásou.

Závěr

Pokud hledáte něco, co zútulní vaše bydlení, ale přitom je to vkusné a moderní, pak je skleněná váza PT Living Rings tou správnou volbou. Kombinace křehkých květin a skleněné vázičky vždy dokonale funguje a navíc nikdy nezestárne. Pokud se rozhodnu ji zakoupit, určitě ji umístím na svou poličku vedle oblíbených knih. Pokud se i vy rozhodnete pro nákup této krásné vázy, najdete ji na tomto odkazu: https://www.nabytekted.cz/produkt/sklenena-mala-vaza-pt-living-rings-vyska-12-5-cm.