Skleněné hodiny Luna: dokonalý design pro tvůj domov

Skleněné nástěnné hodiny vzhledem připomínající Měsíc. Tyto designové hodiny jsou ideálním doplňkem pro každou místnost v tvém domě. Můžeš je umístit do kuchyně, jídelny, obývacího pokoje nebo do ložnice. Jejich moderní design a praktické využití se hodí pro každého, kdo má rád kvalitní věci v krásném designu.

Hodiny, které oslní

Pokud hledáš stylové hodiny, které oslní, pak jsou skleněné hodiny Luna tou správnou volbou. Jejich design připomíná Měsíc a přináší do každé místnosti kouzlo. Hodiny jsou vyrobeny z kvalitního skla a zaručují vysokou odolnost a trvanlivost. Jejich jednoduchý design se hodí pro každého, kdo má rád minimalistický styl.

Vhodné pro každý interiér

Tyto skleněné nástěnné hodiny jsou vhodné do každého interiéru. Jejich jednoduchý design a neutrální barva se hodí pro každý styl. Můžeš je umístit do moderního bytu, ale i do tradičního domu. Charakteristickým prvkem těchto hodin jsou velké čísla, které jsou dobře viditelné z dálky.

Kvalitní výrobek za skvělou cenu

Nejen, že jsou skleněné hodiny Luna krásným výtvarným prvkem tvého domu, ale jsou také cenově dostupné. Za velmi příznivou cenu získáš kvalitní výrobek, který tě bude sloužit po mnoho let. Navíc, instalace je velmi snadná a rychlá.

Skleněné hodiny Luna

Pokud si chceš přidat jedinečný designový prvek do svého interiéru, pak jsou skleněné hodiny Luna tou správnou volbou. Nenechej si ujít tuto nabídku a klikni na následující odkaz: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/time-for-home-sklenene-nastenne-hodiny-luna-s-motivem-mesice.

Pozn.: baterie (1x AA) není součástí balení.