Sklenice La Rochère Sequins s objemem 340 ml pro stylový servis nápojů


Sklenice La Rochère Sequins – krása na každém stole

Sklenice La Rochère Sequins s objemem 340 ml jsou skvělým doplňkem každého domácnosti. Křišťálová krása a kvalitní provedení z nich dělají ideální sklenice pro servírování nápojů a přípitků.

Francouzské řemeslo pro nestárnoucí design

La Rochère je franouzská značka, která je známá pro své kvalitní sklo a skleněné výrobky. Jejich sklenice se vyznačují nestárnoucími vzory a tvary, díky nimž je stolování obohaceno o eleganci a vkus.

Každá sklenice je ručně vyráběna podle tradičních francouzských postupů, což garantuje maximální kvalitu a odolnost. Již od roku 1475 se zde vyrábí nekompromisní sklo, které ani po několika stoletích nepřestává okouzlovat.

Vhodné pro moderní dobu

Sklenice La Rochère Sequins sice dýchají kouzlo starých řemesel, ale zároveň jsou přizpůsobeny do moderní doby. Jejich bytelnost a odolnost umožňují bez obav použít je i v myčce na nádobí.

Skvělý dárek pro každou příležitost

Sklenice La Rochère Sequins jsou skvělým dárkem pro každou příležitost. Jejich nestárnoucí krása a nadčasový design zaručí spokojenost a ocenění každého obdarovaného.

Najdete je například na webu www.nabyteklevneji.cz, kde jsou k dispozici za skvělé ceny.

Sklenice La Rochère Sequins

Vyzkoušejte i vy tuto kvalitní francouzskou značku a nechte se okouzlit křišťálovou krásou a designem, který překonává čas.