Stylová a prostorná sametová rohovka Ghado Klaro v antracitově šedé barvě

Ghado Klaro je čtyřmístná rohová pohovka, jejíž tvar kombinuje boho styl s industriálním designem. Štíhlé, vysoké kovové nohy opticky odlehčují tvar pohovky a dodávají mu eleganci a šarm. Jemná škála barev dodá pohovce svěží a rozkošný vzhled, který zútulní interiér.

Geometrický a jednoduchý design pohovky jí dodává industriální vzhled. Netradiční uspořádání područek, které sahají až k nohám pohovky, dodává tomuto kusu nábytku charakter. Pohovka Klaro je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí svůj interiér obohatit o pohovku, která je elegantní a zároveň zajímavá svou jednoduchostí.

Pohovka se díky vysokým martindale cyklům skvěle hodí také do komerčních prostor jako jsou například hotelové lobby. Dopřejte svému interiéru styl s pohovkami Ghado Klaro.

Antracitově šedá sametová rohová pohovka Ghado Klaro 285 cm levá

Tento nádherný kus nábytku můžete zakoupit na esrom.cz. Pohovka je vyrobena na zakázku a proto vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Ghado Klaro pohovka

Proč si vybrat pohovku Ghado Klaro? Kromě boho stylu a industriálního designu je to také prostornost. Čtyřmístná rohová pohovka vám poskytne mnoho místa pro sezení a relaxaci. Díky široké škále barev můžete vybrat tu, která se nejvíce hodí k vašemu interiéru.

Ghado Klaro pohovka

Jaká je kvalita Ghado Klaro pohovky? Vyrobena je z kvalitních materiálů, díky čemuž je odolná. Sametový potah je příjemný na dotek a pohodlný pro sezení. Kovové nohy jsou vyrobené z kvalitního materiálu a jsou stabilní a pevné.

Nechte se inspirovat a dopřejte si elegantní a jednoduchou Ghado Klaro rohovku do svého interiéru. Nyní si ji můžete objednat na esrom.cz.