Stylové Lavice BURDA Tempo Kondela ve variantě lososová a černá

Chcete obnovit svůj interiér a hledáte něco, co by mu dodalo šmrnc a moderní vzhled? Pak jsou lavice BURDA Tempo Kondela právě pro vás! Tyto vynikající lavice se vyrábějí v neobvyklém designu, který okouzlí každého, kdo do vašeho domova zavítá.

Lavice v neobvyklém designu obohatí prázdné místo v domácnosti

Jak již bylo zmíněno, styl lavice BURDA je klasický, ale propracované detaily ji povyšují na extra moderní kousek. Lavice v sobě kombinuje dřevo s unikátní sametovou Velvet látkou, což z ní dělá nejen krásný detail v místnosti, ale také velmi praktický kus nábytku pro všechny vaše hosty.

Co se týče materiálů, BURDA Tempo Kondela jsou vyrobeny z odolné sametové Velvet látky, která je velmi odolná a příjemná na dotek. K tomu všemu je doplněna kvalitním dřevem, což zajišťuje stabilitu a nosnost až 100 kg.

Rozměry, barva, oděruodolnost textilie a nosnost

Lavice jsou k dispozici ve dvou barevných variantách – oxy fire lososová a černá, takže si snadno vyberete tu, která bude nejvíce ladit s vaším interiérem. Množství odstínů nabízí neuvěřitelné množství možností pro kombinaci s jinými prvky nábytku.

Rozměry lavic jsou 100x30x56 cm, což z ní dělá ideální kus nábytku na rozměrově menší plochy. Lavice může posloužit jako samostatný kus nábytku ale i kombinovat s jinými kusy jako například menší pohovkou.

Oděruodolnost textilie byla podrobena testu Martindale s výsledkem 80 000 otáček, takže vámi zakoupená lavice bude dlouhodobě odolávat jakémukoli opotřebení.

Dodání

Dodávané v demontu.

Při objednání lavice BURDA Tempo Kondela v lososové nebo černé barvě, bude vámi objednaný kus nábytku dodán v demontu. Díky tomu nebudete mít problém s přemístěním a následným sestavením v místě, kde si ji plánujete umístit.

Nakupujte tedy s jistotou a rozšířte svůj nábytek o krásnou a praktickou lavici BURDA Tempo Kondela v lososové nebo černé barvě.