Stylový přídavek do interiéru: Šedý manšestrový puf Kave Home Wilma 70 cm

Puf Kave Home Wilma
Designový puf Kave Home Wilma zaujme na první pohled svým vzhledem. Jeho nenáročná a odolná manšestrová látka s martindale 35.000 nasvědčuje tomu, že se do vašeho interiéru posadí na dlouho. Velké, výrazné švy podtrhují jeho nonšalantní styl, který se hodí do každého moderního domova.

Unikátní designové prvky

Kave Home Wilma má mnoho unikátních designových prvků. Především se jedná o jeho charakteristický vzhled s kulatým tvarem a velkými švy. Ty vytvářívají efekt mnohoštěrnosti a hravosti, který se hodí do interiéru plného neotřelých prvků.

Všestranné využití

Pufy v obývacím pokoji
Puf Kave Home Wilma vám nabízí řadu využití. Můžete si na něj s klidem sednout nebo jej použít jako podnožku pro unavené nohy. Díky jeho nenápadnému designu se hodí do každé místnosti, včetně obývacího pokoje, ložnice či zimní zahrady.

Jak na čištění?

Chcete udržovat svůj puf v co nejlepší kondici? Doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený v mírně teplé vodě. K tomu můžete použít i vysavač s vhodným nástavcem. S tímto způsobem péče budete mít svůj oblíbený puf stále jako nový.

Zkrátka, puf Kave Home Wilma je skvělým přídavkem do každého interiéru. Barevné provedení v šedé barvě se hodí do každého stylu a jeho nenápadný design jej činí velmi všestranným. Pokud hledáte kus nábytku, na který se budete rádi dívat a který vám poslouží mnoho let, určitě zvažte pořízení pufu Kave Home Wilma.