Vanová baterie se sprchovým setem RAV SLEZÁK Morava – styl a elegance ve černé/staré mosazi MK159.5/3CMATSM


Vanová baterie se sprchovým setem RAV SLEZÁK Morava

V dnešní době je pro mnoho lidí důležité, aby jejich koupelna nejen plnila svou funkci, ale také vypadala stylově a moderně. Proto s velkou radostí představujeme vanovou baterii se sprchovým setem RAV SLEZÁK Morava v elegantním provedení černé/staré mosazi MK159.5/3CMATSM. Tento kousek vám dodá do koupelny tolik potřebného stylu a elegance.

Vanová baterie se sprchovým setem RAV SLEZÁK Morava

Styl a funkce v jednom

Vanová baterie se sprchovým setem RAV SLEZÁK Morava je vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž vám bude sloužit po mnoho let. Je navíc velmi praktická, protože můžete snadno přepínat mezi vanou a sprchou dle svých potřeb.

Elegantní černá/stará mosaz

Díky svému designu v kombinaci s černou/starou mosazí je tato vanová baterie opravdovým klenotem vaší koupelny. Určitě zaujme pohledem každého návštěvníka. Rozteč baterie je 150 mm a matný povrch dodává celé vanové baterii ještě větší šmrnc.

Sprchový set

Vanová baterie se sprchovým setem RAV SLEZÁK Morava obsahuje v ceně i sprchovou hlavicí, díky které si budete moci užít osvěžující sprchu přímo v koupelně. Celý set se snadno instaluje na stěnu a díky pevné konstrukci je velmi stabilní.

Závěr

Vanová baterie se sprchovým setem RAV SLEZÁK Morava v provedení černá/stará mosaz MK159.5/3CMATSM je skvělým řešením pro koupelny, které nechtějí ustupovat ani v designu, ani v funkcionalitě. Mrkněte na ní na stránkách Naradi-CZ.cz a pořiďte si ji ještě dnes.

Vanová baterie se sprchovým setem RAV SLEZÁK Morava na Naradi-CZ.cz